ЗДОРОВ'Я


Новина із категорії: Здоров'я, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

В Уманській лікарні відкрили флюорографічний кабінет

Дата: 11-10-2017, 13:22.

В Уманській лікарні відкрили флюорографічний кабінет У День міста в КП «Уманська міська лікарня» відкрили флюорографічний кабінет, облаштований за кошти міського бюджету. Тут встановили обладнання, що відповідає усім європейським нормам та критеріям. Про це інформують в Уманській міській раді.
Завдяки новому флюорографу медичні працівники зможуть проводити сучасну діагностику легеневих хвороб. Для уманчан ця медична послуга є безкоштовною.

Водночас, у місті робота у галузі охорони здоров’я продовжується. Коштом міського бюджету проводяться поточні та капітальні ремонти, закуплено низку медичного обладнання, серед яких новий сучасний УЗД апарат для пологового будинку. Також, тут працюють над створенням госпітального центру в м. Умань на базі Уманської міської лікарні.

Теги: черкаси, черкаська область, Умань, лікарня, флюорографічний кабінет


Черкаси наживо

17 жовтня до Дня захисника України в Черкасах відбудеться презентація заключного етапу черкаського циклу Всеукраїнського соціального проекту
Черепи в кілька рядів знайшли на городі у жителя Чигирина. Археологи та антропологи називають це унікальною знахідкою. За їхніми словами, це можуьб
< >
Про книгу «Ретроград» ...
Лев Хмельковський, RSS
Боремося з депресією ...
Тетяна Очеретяна, RSS