ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Новини » Економіка

Роздрукувати        Друкована версія

У Черкасах зареєстрували понад 2 тис. платників єдиного податку

Дата: 11-10-2017, 15:21.

У Черкасах зареєстрували понад 2 тис. платників єдиного податку Про це повідомив заступник начальника Державної податкової інспекції у м. Черкаси − начальник управління обслуговування платників Олександр Анатолійович Коваленко. «Серед адміністративних послуг найбільш запитуваними є послуги з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків, яких станом на 01.10.2017 року надано 9 786. А також 138 громадян відмовилися від реєстраційного номеру, про що до їх паспортів була внесена відмітка про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта», − зазначив Олександр Коваленко. «Нова Доба» дізналася про це в прес-службі ДПІ у м. Черкаси.

Фахівцями Центру обслуговування платників протягом січня−вересня п.р. видано, зокрема, 2635 витягів з реєстру платників єдиного податку, зареєстровано 2259 книг обліку доходів книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку, зареєстровано 2032 платників єдиного податку, видано 1 808 довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами ДФС, зареєстровано 419 реєстраторів розрахункових операцій, 3 550 книг обліку розрахункових операцій та 84 розрахункових книжок. Видано 89 довідок про сплату податку на доходи фізичних осіб платникам-резидентам, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання та 151 довідок – про підтвердження статусу податкового резидента України.

Загалом, з початку року платники отримали 30 607 адміністративних послуг.
Також, платникам надаються консультативні та інформаційні послуги щодо нарахування та сплати податків, порядку заповнення податкових декларацій та розрахунків, платіжних документів на перерахування належних податків і зборів до бюджетів, користування електронними сервісами ДФС, зокрема отримання послуг електронного цифрового підпису.
Для зручності відвідувачів розміщена тематична друкована продукція, оформлені інформаційні стенди, що містять зразки заповнення заяв, декларацій та інших документів.

Теги: черкаси, черкаська область, платники, єдиний податок, ДПІ, адміністративні послуги


Черкаси наживо

17 жовтня до Дня захисника України в Черкасах відбудеться презентація заключного етапу черкаського циклу Всеукраїнського соціального проекту
Черепи в кілька рядів знайшли на городі у жителя Чигирина. Археологи та антропологи називають це унікальною знахідкою. За їхніми словами, це можуьб
< >
Про книгу «Ретроград» ...
Лев Хмельковський, RSS
Боремося з депресією ...
Тетяна Очеретяна, RSS