ПОЛІТИКА


Новина із категорії: Політика, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У міській раді зміни в складі депутатських комісій

Дата: 11-10-2017, 16:17.

У міській раді зміни в складі депутатських комісій У Черкаській міській раді змінився склад постійних депутатських комісій. Про це «Нова Доба» дізналася в прес-службі Черкаської міської ради.

Так, представник фракції «Черкащани» Максим Скорик віднині працюватиме в комісії з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, реклами та комунальної власності. У її складі досі перебувало 9 обранців.

Депутат від фракції «Партія вільних демократів» Олександр Згіблов поповнить лави постійної комісії з питань економічного розвитку, інвестиційної політики, дерегуляції, бюджету, фінансів, тарифів та регуляторної політики.

Новообраний депутат Василь Соломаха почне працювати в складі комісії з питань житлово-комунального господарства, промисловості, транспорту, зв’язку, підприємництва, екології та охорони навколишнього середовища.

Нагадаємо, загалом у Черкаській міській раді сформовано п'ять постійних депутатських комісій. Їхня мета − попередньо вивчати проекти рішень, які в подальшому виносять на розгляд сесії.

Теги: черкаси, черкаська область, міська рада, зміни, депутатські фракції, депутати


Черкаси наживо

17 жовтня до Дня захисника України в Черкасах відбудеться презентація заключного етапу черкаського циклу Всеукраїнського соціального проекту
Черепи в кілька рядів знайшли на городі у жителя Чигирина. Археологи та антропологи називають це унікальною знахідкою. За їхніми словами, це можуьб
< >
Про книгу «Ретроград» ...
Лев Хмельковський, RSS
Боремося з депресією ...
Тетяна Очеретяна, RSS