СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Новини » Сільське господарство

Роздрукувати        Друкована версія

Теплу та сонячну погоду прогнозують на завтра в області

Дата: 11-10-2017, 17:01.

Теплу та сонячну погоду прогнозують на завтра в області Завтра нічні дощі будуть пов’язані з переміщенням через Черкащину теплого атмосферного фронту північного циклону. Із південно-західними вітрами у наш регіон надійде більш тепле повітря, тому ніч, на відміну від попередньої, прогнозується теплою 6−11º тепла. Удень погоду Черкащини визначатиме поле підвищеного атмосферного тиску. Прогнозується переважно сонячна суха та тепла погода із денною температурою повітря 13−18º. Середня добова температура повітря очікуються в межах 11−12º, що більш відповідає 3 декаді вересня.
Надалі до кінця поточного тижня у нашому краї як і по всій Україні очікується «бабине літо» з температурним режимом вищим за кліматичну норму на 2−4º. Теплі, переважно сухі дні необхідно ефективно використовувати для завершення сівби озимих сільгоспкультур та підготовки господарського комплексу до зимового періоду. Температура води у Дніпрі біля Черкас 12°С. «Нова Доба» про це дізналася в Черкаському обласному центрі з гідрометеорології.

Радіаційний фон у Черкасах становить 12 мікрорентген на годину, що у межах природного фону. До відома: за кліматичними даними середньодобова температура повітря 12 жовтня становить 9,5° тепла, на цю дату найвища температура 22,3° тепла відмічалася у 1995 р., найнижча 5,1° морозу – у 1949 р. Атмосферний тиск у межах норми, наступної доби дещо знизиться. Відносна вологість повітря істотно не зміниться.





Теги: черкаси, черкаська область, погода, опади, тепло, гідрометцентр, прогноз


Черкаси наживо

17 жовтня до Дня захисника України в Черкасах відбудеться презентація заключного етапу черкаського циклу Всеукраїнського соціального проекту
Черепи в кілька рядів знайшли на городі у жителя Чигирина. Археологи та антропологи називають це унікальною знахідкою. За їхніми словами, це можуьб
< >
Про книгу «Ретроград» ...
Лев Хмельковський, RSS
Боремося з депресією ...
Тетяна Очеретяна, RSS