СПОРТ


Новина із категорії: Спорт, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Черкаська спортсменка отримала нову екіпіровку

Дата: 11-10-2017, 17:25.

Черкаська спортсменка отримала нову екіпіровку Багаторазова чемпіонка та призерка національних змагань з фехтування Діана Зелевська, вихованка Людмили Шкалікової, отримала спеціалізоване змагальне екіпірування. Його спортсменці вручив заступник голови Черкаської ОДА Костянтин Омаргалієв під час засідання Виконавчого комітету обласного відділення НОК України. «Нова Доба» про це дізналася в Управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту ЧОДА.

У цій формі Діана вже 14 жовтня змагатиметься на національних змаганнях, які прийматиме спортивний комплекс обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву Черкаської обласної ради.
Нагадаємо, що управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА у 2014 році започатковано традицію з підтримки та придбання спеціалізованого інвентарю, обладнання, форми для провідних спортсменів області задля гідного представлення на всеукраїнській та міжнародній аренах.

Теги: черкаси, черкаська область, екіпіровка, спортсменка, форма, змагання


Черкаси наживо

17 жовтня до Дня захисника України в Черкасах відбудеться презентація заключного етапу черкаського циклу Всеукраїнського соціального проекту
Черепи в кілька рядів знайшли на городі у жителя Чигирина. Археологи та антропологи називають це унікальною знахідкою. За їхніми словами, це можуьб
< >
Про книгу «Ретроград» ...
Лев Хмельковський, RSS
Боремося з депресією ...
Тетяна Очеретяна, RSS