КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У прокат виходить фільм за мотивами книги уродженця Черкащини

Дата: 11-10-2017, 21:55.

У прокат виходить фільм за мотивами книги уродженця Черкащини Українська фентезі-стрічка «Сторожова Застава» уже готова і вийде у прокат 12 жовтня, повідомляє Держкіно. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Департаменту культури і взаємозв’язків із громадськістю Черкаської ОДА.

Фільм за мотивами книги Володимира Рутківського (уродженця с. Хрестителеве Чорнобаївського району Черкащини) став одним із переможців 5-го конкурсного відбору Держкіно. «Сторожова Застава» є дебютною повнометражною роботою режисера Юрія Ковальова.

За сюжетом, сонячне затемнення активує магічний часовий портал. Звичайний хлопець Вітько потрапляє з XXI століття на тисячу років назад. Так починається його небезпечна, сповнена пригод подорож. Попереду смертельні небезпеки, чорна магія, зустріч з новими друзями і справжніми героями билин — богатирями: юним Олешком, могутнім Іллею та суворим Добринею — все це у супроводі вражаючих візуальних ефектів. Вітько опиняється в самому епіцентрі неймовірних подій, вступає в битву з міфічними істотами і дізнається, що таке справжня хоробрість.

Головні ролі у фільмі виконали: Даниіл Каменський, Єва Кошева, Олег Волощенко та інші.

«Переглянули “Сторожову заставу”. Взяв із собою двох представників цільової аудиторії, щоб перевірити стрічку на них. Цільова аудиторія була в захваті! Так само представники Держкіно та експерти. Скоро в кіно!», - написав у Facebook голова Держкіно Пилип Іллєнко.

Теги: черкаси, черкаська область, Сторожова застава, кіно, фільм, фентезі, Чорнобаївщина


Черкаси наживо

17 жовтня до Дня захисника України в Черкасах відбудеться презентація заключного етапу черкаського циклу Всеукраїнського соціального проекту
Черепи в кілька рядів знайшли на городі у жителя Чигирина. Археологи та антропологи називають це унікальною знахідкою. За їхніми словами, це можуьб
< >
Про книгу «Ретроград» ...
Лев Хмельковський, RSS
Боремося з депресією ...
Тетяна Очеретяна, RSS