КРИМІНАЛ


Новина із категорії: Кримінал, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

В черкаському університеті на хабарі затримали доцента

Дата: 12-10-2017, 13:39.

В черкаському університеті на хабарі затримали доцента Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою затримали на хабарі доцента одного із університетів Черкас, яка систематично вимагала та отримувала гроші від студентів. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Управління СБУ у Черкаській області.

В черкаському університеті на хабарі затримали доцента
Правоохоронці з’ясували, що директор навчально-наукового центру вимагала, зокрема, від одного із студентів 12 тисяч гривень за безперешкодну здачу екзаменаційної сесії.

Оперативники спецслужби затримали зловмисницю у власному кабінеті під час отримання першої половини хабара. Під час обшуків на робочому місці зловмисниці співробітники спецслужби вилучили списки студентів, які «здавали» гроші за складання державних іспитів, екзаменаційних сесій та дипломних робіт.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні слідчо-оперативні дії.

Як повідомив на «Фейсбук» Сергій Овчаренко, прокурор Черкаської області, працівники Черкаської місцевої прокуратури спільно з оперативниками УСБУ в області затримали на «гарячому» директора центру післядипломної освіти Черкаського державного технологічного університету, яка вимагала від студента неправомірну вигоду в сумі 12 тис. грн. за сприяння у здачі екзаменаційних сесій. У затриманої вилучено першу частину обумовленої суми хабара в розмірі 6 тис. грн.

Теги: черкаси, черкаська область, ЧДТУ, університет, хабар, екзамени, студенти


Черкаси наживо

17 жовтня до Дня захисника України в Черкасах відбудеться презентація заключного етапу черкаського циклу Всеукраїнського соціального проекту
Черепи в кілька рядів знайшли на городі у жителя Чигирина. Археологи та антропологи називають це унікальною знахідкою. За їхніми словами, це можуьб
< >
Про книгу «Ретроград» ...
Лев Хмельковський, RSS
Боремося з депресією ...
Тетяна Очеретяна, RSS