КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У Черкасах майбутнім правоохоронцям вручили дипломи

Дата: 12-10-2017, 14:41.

У Черкасах майбутнім правоохоронцям вручили дипломи Сьогодні в актовому залі Головного управління Національної поліції в Черкаській області відбулися урочисті заходи з нагоди вручення дипломів випускникам Навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання Національної академії внутрішніх справ в місті Черкаси. Про це «Нова Доба» дізналася від ГУ НП у Черкаській області.

Вітали випускників керівництво ГУНП в Черкаській області, патрульної поліції в місті Черкаси та Навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання Національної академії внутрішніх справ в місті Черкаси.

Керівник навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання Національної академії внутрішніх справ в місті Черкаси Юрій Шурубура зачитав присутнім вітального листа від ректора академії Володимира Чернєя, після чого в урочистій обстановці випускники отримали дипломи вищої освіти ступеня «Спеціаліст» за напрямком підготовки «Право», п’ять з яких з відзнакою.

Теги: черкаси, черкаська область, вручення дипломів, поліція, Національна академія внутрішніх справ


Черкаси наживо

17 жовтня до Дня захисника України в Черкасах відбудеться презентація заключного етапу черкаського циклу Всеукраїнського соціального проекту
Черепи в кілька рядів знайшли на городі у жителя Чигирина. Археологи та антропологи називають це унікальною знахідкою. За їхніми словами, це можуьб
< >
Про книгу «Ретроград» ...
Лев Хмельковський, RSS
Боремося з депресією ...
Тетяна Очеретяна, RSS