СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Новини » Сільське господарство

Роздрукувати        Друкована версія

Синоптики прогнозують на Черкащині «бабине літо»

Дата: 12-10-2017, 16:04.

Синоптики прогнозують на Черкащині «бабине літо» Завтра погоду Черкащини формуватимуть атмосферні фронти північного циклону. Місцями по області пройдуть невеликі дощі, подекуди у супроводі поривчастого вітру 15−20 м/с. Температура повітря по області вночі 6..11º, вдень 10..15º, у Черкасах вночі 8..10º, вдень 13..15º.
Надалі у вихідні прогнозується тепла із невеликими дощами погода. А з початку наступного тижня опади припиняться, температура повітря у денні години досягатиме майже літніх значень 15..20º, тобто в наш край завітає «бабине літо». «Нова Доба» про це дізналася в Черкаському обласному центрі з гідрометеорології.

Дні з теплою та сухою погодою потрібно ефективно використати для завершення сівби озимих сільгоспкультур та підготовки до зимового періоду. Температура води у Дніпрі біля Черкас 12°С. Радіаційний фон у Черкасах становить 13 мікрорентген на годину, що у межах природного фону.

До відома: за кліматичними даними середньодобова температура повітря 13 жовтня становить 8,6° тепла, на цю дату найвища температура 25,6° тепла відмічалася у 1995 р., найнижча 5,3° морозу – у 1975 р.

Атмосферний тиск у межах норми, наступної доби істотно не зміниться. Відносна вологість повітря залишатиметься високою.

Теги: черкаси, черкаська область, синоптики, погода, бабине літо, опади, тепло


Черкаси наживо

17 жовтня до Дня захисника України в Черкасах відбудеться презентація заключного етапу черкаського циклу Всеукраїнського соціального проекту
Черепи в кілька рядів знайшли на городі у жителя Чигирина. Археологи та антропологи називають це унікальною знахідкою. За їхніми словами, це можуьб
< >
Про книгу «Ретроград» ...
Лев Хмельковський, RSS
Боремося з депресією ...
Тетяна Очеретяна, RSS