КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Черкаських рятувальників відвідали дошкільнята

Дата: 12-10-2017, 19:07.

Черкаських рятувальників відвідали дошкільнята 11 жовтня до 1-ї Державної пожежно-рятувальної частини завітала група дітлахів із дошкільного навчального закладу №35. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Управління ДСНС у Черкаській області.

Малечі показали пожежну та рятувальну техніку, засоби захисту та правила пожежної безпеки. Також рятувальники практично продемонстрували дітям як здійснюється виїзд на виклик, показали можливості первинних засобів пожежогасіння, роздали пам'ятки з питань пожежної безпеки.

Родзинкою екскурсії стало захисне спорядження пожежних та їхній бойовий одяг, які учні та дошкільнята мали можливість не лише оглянути, а й приміряти на себе. Відчувши себе справжніми вогнеборцями, хлопчики і дівчатка із захопленням фотографували один одного. Емоційна зустріч завершилася обіцянками. Рятувальники зголосилися у майбутньому провести для дітлахів ще одну, не менш цікаву екскурсію, а діти пообіцяли ніколи не бавитися з вогнем та дотримуватися правил безпеки.

Теги: черкаси, черкаська область, дитсадок, пожежна частина, екскурсія, рятувальники


Черкаси наживо

17 жовтня до Дня захисника України в Черкасах відбудеться презентація заключного етапу черкаського циклу Всеукраїнського соціального проекту
Черепи в кілька рядів знайшли на городі у жителя Чигирина. Археологи та антропологи називають це унікальною знахідкою. За їхніми словами, це можуьб
< >
Про книгу «Ретроград» ...
Лев Хмельковський, RSS
Боремося з депресією ...
Тетяна Очеретяна, RSS