ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Економіка, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Фермерське господарство заборгувало Жашкову внесок на розвиток інфраструктури

Дата: 12-10-2017, 19:02.

Фермерське господарство заборгувало Жашкову внесок на розвиток інфраструктури Уманська місцева прокуратура під час вивчення підстав для представництва інтересів держави виявила факт несплати одним із фермерських господарств Жашківського району пайової участі у розвитку інфраструктури міста Жашкова. Про це «Нова Доба» дізналася від Уманської місцевої прокуратури.

Згідно договору про пайову участь у розвитку інфраструктури міста Жашків фермерському господарству необхідно було у визначений у договорі строк перерахувати кошти на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста в сумі майже 45 тис. грн., однак ФГ своє зобов’язання не виконало.

Виконавчий комітет Жашківської міської ради заходів щодо стягнення заборгованості в судовому порядку з відповідача не вживав, тому 10 жовтня Уманською місцевою прокуратурою до Господарського суду Черкаської області пред’явлено позов про стягнення вищезазначеної заборгованості по договору про пайову участь.

Теги: черкаси, черкаська область, Жашків, підприємство, фермерське господарство, пай


Черкаси наживо

17 жовтня до Дня захисника України в Черкасах відбудеться презентація заключного етапу черкаського циклу Всеукраїнського соціального проекту
Черепи в кілька рядів знайшли на городі у жителя Чигирина. Археологи та антропологи називають це унікальною знахідкою. За їхніми словами, це можуьб
< >
Про книгу «Ретроград» ...
Лев Хмельковський, RSS
Боремося з депресією ...
Тетяна Очеретяна, RSS