СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У Старобабанівській колонії під час перевірки виявили порушення

Дата: 12-10-2017, 22:32.

У Старобабанівській колонії під час перевірки виявили порушення Заступник прокурора Черкаської області Олександр Мироненко та працівники відділу нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших заходів примусового характеру прокуратури області 09.10.2017 здійснили раптові перевірки ДУ «Старобабанівська ВК 92» та «Уманська ВК (№ 129)» Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції. Про це «Нова Доба» дізналася від Черкаської обласної прокуратури.

У ході перевірки ДУ «Старобабанівська ВК 92» виявлено порушення вимог кримінально-виконавчого законодавства в частині забезпечення службовими особами режимних вимог установи.

За ініціативи заступника прокурора області Уманською місцевою прокуратурою на адресу керівника ДУ «Старобабанівська ВК 92» внесено акт прокурорського реагування на усунення виявлених порушень.

Крім того, заступником прокурора області та працівниками вказаного структурного підрозділу прокуратури області здійснено особистий прийом засуджених в ДУ «Старобабанівська ВК 92» та «Уманська ВК (№ 129)», у ході якого з’ясовувалися питання щодо умов їх утримання в установі, а також надані роз’яснення вимог чинного законодавства.

Теги: черкаси, черкаська область, колонія, перевірка, Умань, виправні установи


Черкаси наживо

17 жовтня до Дня захисника України в Черкасах відбудеться презентація заключного етапу черкаського циклу Всеукраїнського соціального проекту
Черепи в кілька рядів знайшли на городі у жителя Чигирина. Археологи та антропологи називають це унікальною знахідкою. За їхніми словами, це можуьб
< >
Про книгу «Ретроград» ...
Лев Хмельковський, RSS
Боремося з депресією ...
Тетяна Очеретяна, RSS