СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У Черкасах можуть з’явитись спеціальні майданчики для вигулу собак

Дата: 17-10-2017, 13:22.

У Черкасах можуть з’явитись спеціальні майданчики для вигулу собак Виконком відреагував на електронну петицію, зареєстровану на сайті Черкаської міської ради щодо будівництва у Черкасах спеціальних облаштованих закритих майданчиків для вигулу та дресирування собак, ухваливши сьогодні відповідне рішення. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Черкаської міської ради.

У документі, зокрема, йдеться про те, що зазначені місця мають визначити балансоутримувачі за погодженням з виконавчими органами Черкаської міської ради, які опікуються питаннями архітектури та екології.

Як повідомили у відділі екології департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради, у 2018 році комунальним підприємством «Дирекція парків» спільно з громадською організацією «Черкаський обласний кінологічний клуб «К-9» заплановано облаштувати спеціальні майданчики для вигулу та дресирування собак в парках «Хіміків», «Сосновий бір» та «Перемоги».

Нагадаємо, що у попередньому рішенні виконкому від 9 червня 2009 року, яке донині було чинним і до якого сьогодні внесли вказані зміни, визначався перелік місць, де вигул собак був повністю заборонений. Серед таких: території навчальних закладів, парків та скверів, закладів охорони здоров’я, пляжів та зон відпочинку, центральних площ міста та бульвару.

Тоді як зараз із прийняттям відповідного рішення відкривається можливість для облаштування в місті належних місць для вигулу та дресирування собак, що сприятиме дотриманню належного санітарного стану у Черкасах.

Теги: черкаси, черкаська область, собаки, домашні тварини, вигулювання собак


Черкаси наживо

У Черкасах власники собак породи хаскі розважають дітей катанням на собачій упряжці. Діти в захваті, веселіше від того і господарям собак та їхнім
День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Згадка про Сонце ...
Анна Сакун, RSS
Заквітчаємо вибоїни ...
Тетяна Очеретяна, RSS
Недільне чтиво ...
Іван Десятніков, RSS
Всім читати! Суд іде! ...
Владислав Бедринець, RSS
Жіночий день ...
Сергій Мошенський, RSS