СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Польський вчений-фізик був вражений черкаською музикою

Дата: 19-10-2017, 13:46.

Польський вчений-фізик був вражений черкаською музикою Професор Марек Данілевський (Технологічий університет «Академія гірничо-хутнича», Краків, Польща), всесвітньо відомий фахівець в області фізики і хімії матеріалів, дифузії, корозії, тощо, організатор всесвітніх конференцій із дифузії в матеріалах, котрий протягом тривалого часу стажувався у США, учора взяв участь у круглому столі з проблем фізико-математичної освіти в Україні, що пройшов у ЧНУ. Під час розмови з власним кореспондентом «Нової Доби» польський учений поділився враженнями від відвідин Черкас.

– Найбільше, що мене здивувало в Черкасах – це музика. Це досить невеличке місто, порівняно з Краковом чи Нью-Йорком, але ні там, ні там, я не чув такої гарної музики.

Особливе захоплення в пана Марека викликало виконання композицій відомим далеко за межами нашого міста камерним хором «Канон».

Також фізик відзначив, що черкаські студенти і викладачі вразили його високим рівнем знань, зокрема і в тих дисциплінах, які він викладає в себе на батьківщині.

Польський вчений-фізик був вражений черкаською музикою





Теги: черкаси, черкаська область, музика, вченмй, ЧНУ, Канон, камерна музика, хор, міжнародні відносини


Черкаси наживо

Черкаський «Плюшкін». 76-річний черкасець понад 10 років складає на своєму подвір’ї непотріб. Речі збирає по смітниках і все несе додому. Сусіди
Росія повертає ракети на рейки ...
Лев Хмельковський, RSS
Донька Шевченківського краю ...
Сергій Мошенський, RSS
Є у Городищі – ...гуморист! ...
Володимир Даник, RSS