КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

На Кам’янщину завітав відомий письменник Василь Шкляр

Дата: 19-10-2017, 19:39.

На Кам’янщину завітав відомий письменник Василь Шкляр 18 жовтня 2017 року місто Кам’янка відвідав відомий український письменник Василь Шкляр. Василь Миколайович провів презентацію своєї нової книги «Троща», яку писав більше трьох років.

За словами автора, «Троща» написана на документальній основі. Він використав родинні архіви упівців та спогади, зокрема поспілкувався із сотенним УПА Мирославом Симчичем.

− Книга розповідає про важкий період боротьби УПА, коли вона вже припинила широкомасштабну діяльність та змушена була відійти у підпілля. Основною темою роману є тема зради, − зазначив письменник. − Історію, яка лягла в основу книги, знайшов на Тернопільщині, у місцевості де колись вороги влаштували облаву на упівців.

Василь Шкляр додав, що роман розпочинається із того, як бандерівець, що відсидів 20 років у радянських таборах, повертається в Україну. Там дізнається, що його товариш з УПА, що загинув на його очах у 1947 році, виявляється, вижив та перейшов на бік радянської армії. «Я кажу, що це зрада, яку не можна виправдати, але можна по-своєму зрозуміти», − резюмував автор книги.

Ірина Скорик


Теги: черкаси, черкаська область, Кам’янщина, Василь Шкляр, письменник, презентація, книжка


Черкаси наживо

У Черкаській області зареєстровано 11 випадків захворювання на кір. У місті Черкаси жодного випадку поки не зафіксовано.
На виставці будуть представлені екземпляри весільного вбрання середини та кінця двадцятого століття. Ініціаторами виступили черкащанки Наталія та
Загадую віддавати добро ...
Юлія Фомічова, RSS
Настав Новий рік... ...
Анна Григорович, RSS
Блог – як явище… ...
Володимир Даник, RSS
Про Марину Сосюру ...
Лев Хмельковський, RSS
Михайло Сирота розповідав ...
Лев Хмельковський, RSS