Катеринопільська селищна рада виконала рекомендації антимонопольного комітету

Дата: 25-10-2017, 21:27

Катеринопільська селищна рада виконала рекомендації антимонопольного комітету
Катеринопільська селищна рада виконала зобов’язання адміністративної колегії Черкаського обласного територіальноговідділення Антимонопольного комітету України щодо визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на конкурсних засадах на підпорядкованій їй території. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Черкаського відділення АМКУ.

Як встановило Відділення, органом місцевого самоврядування у 2012 році було визначено виконавцем послуг з вивезення побутовихвідходів КП «Катеринопільське селищне житлово-комунальне господарство» без проведення конкурсу. Таким чином селищна рада надала окремому суб’єкту господарювання переваги, які ставлять його у привілейоване становище стосовно конкурентів, що може призвести до недопущення конкуренції на ринку вивезення побутових відходів.

Адміністративною колегією територіального відділення було надано рекомендації Катеринопільській селищній раді визначити виконавців послуг з вивезення побутових відходів у смт Катеринопіль на конкурсних засадах. Катеринопільська селищна рада рекомендації виконала, виконавця послуг з вивезення відходів визначено на конкурсних засадах.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода