Спортсмени УДПУ здобули нові перемоги на міжнародних змаганнях з пауерліфтингу

Представники Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини гідно виступили на Міжнародному чемпіонаті «ІІ BEASTCHEMPIONSHIP» по федерації пауерліфтингу України, який нещодавно пройшов у столиці нашої держави. Студент факультету фізичного виховання Владислав Мошенський та викладач кафедри спортивних дисциплін УДПУ Сергій Єльченко вкотре довели свою силу і витривалість на змаганнях високого представницького рівня: з-поміж більше 200 спортсменів, які взяли участь у протиборствах, уманські спортсмени були серед найкращих. Про це «Нова Доба» дізналася в прес-службі УДПУ.

За правилами змагань вага штанги відповідала вазі атлета, на виконання вправи відводилось п’ять хвилин. За підсумками Міжнародного чемпіонату кандидат в майстри спорту України Владислав Мошенський виборов ІІ місце у категорії 100 кг серед юніорів. Майстер спорту України міжнародного класу Сергій Єльченко піднявся на найвищу сходинку п\’єдесталу чемпіонату: він посів І місце з результатом 77 повторень у ваговій категорії до 90 кг, встановив новий рекорд України та виборов ІІІ місце в абсолютній першості.