ПОЛІТИКА


Новина із категорії: Політика, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Смілянська райрада звернулася до керівництва країни з питань енергетики

Дата: 2-11-2017, 17:03.

Смілянська райрада звернулася до керівництва країни з питань енергетики Депутати Смілянської районної ради ухвалили рішення про звернення до Президента України, ВРУ, КМУ, НКРЕКП щодо тарифів на електроенергію в нічний час для освітлення населених пунктів та ситуації з ПАТ «Черкасиобленерго». Про це «Нова Доба» дізналася із сайту «Сміла.ua».

Останнім часом електроенергія для потреб зовнішнього освітлення у нічний час подорожчала на 40%. Витрати на вуличне освітлення здійснюються з місцевих бюджетів, які обтяжені виконанням багаточисленних функцій із забезпечення життєдіяльності громад і територій. Додаткові фінансові навантаження, що вникли внаслідок скасування нічного тарифу, підвищують соціальне напруження в громадах. Тому смілянські депутати наполягають на скасуванні Постанови КМУ від25.11.2015р. №1192 і вимагають відновлення попереднього стану тарифів на електроенергію.

Також народні обранці Смілянського району просять нормалізувати роботу ПАТ «Черкасиобленерго». Це одне з найбільших підприємств регіону, має на балансі 631,5 тис. споживачів. Через штучно створені мільярдні заборгованості підприємство практично доведене до банкрутства та перебуває у стані загального страйку. Висококваліфіковані працівники звільняються, тому зволікання з вирішенням ситуації може привести до обвалу енергоринку Черкащини.

Теги: черкаси, черкаська область, Сміла, районна рада, Смілянщина, опалення, Черкасиобленерго


Черкаси наживо

Черкаський «Плюшкін». 76-річний черкасець понад 10 років складає на своєму подвір’ї непотріб. Речі збирає по смітниках і все несе додому. Сусіди
Росія повертає ракети на рейки ...
Лев Хмельковський, RSS
Донька Шевченківського краю ...
Сергій Мошенський, RSS
Є у Городищі – ...гуморист! ...
Володимир Даник, RSS