ПОЛІТИКА


Новина із категорії: Політика, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Радуцький прокоментував накладення вето міського голови

Дата: 6-11-2017, 15:23.

Радуцький прокоментував накладення вето міського голови Як і обіцяв міський голова Анатолій Бондаренко ще під час сесії міської ради 1 листопада заветувати рішення, за які депутати проголосували більшістю голосів, так власне і вчинив. Вето міського голови торкнулось загалом 13 рішень, які депутатський корпус вважав за головні і такі, заради яких було зібрано позачергову сесію та «висмикнуто» мера із відпустки. Під час прес-конференції було повідомлено про те, що після аналізу заветовані рішення було направлено до апарату ради, і вже за 20 днів ці проекти рішень будуть розглянуті наново.

Із цього приводу секретар міської ради Олександр Радуцький зауважив: «Якщо міський голова хоче гратися з депутатами, то ми натомість готові працювати. Проте зазначу, що кожне його вето це мінус його рейтингу, чого він так боїться».

Нагадаємо, що йдучи у відпустку Анатолій Бондаренко своїм розпорядженням заборонив секретареві міської ради Олександру Радуцькому скликати сесії. Однак таке своє право, яке прописане в законодавстві з місцевого самоврядування, секретар оскаржує у судовому порядку. Чергове засідання суду призначено на 9 листопада.

Тетяна Євгеньєва

Теги: черкаси, черкаська область, Олександр Радуцький, прес-конференція, вето, міський голова


Черкаси наживо

Черкаський «Плюшкін». 76-річний черкасець понад 10 років складає на своєму подвір’ї непотріб. Речі збирає по смітниках і все несе додому. Сусіди
Росія повертає ракети на рейки ...
Лев Хмельковський, RSS
Донька Шевченківського краю ...
Сергій Мошенський, RSS
Є у Городищі – ...гуморист! ...
Володимир Даник, RSS