На Чорнобаївщині підбили підсумки футбольного сезону

4 листопада на Центральному стадіоні Чорнобаю відбувся традиційний турнір з футболу на Кубок закриття сезону 2017 року. Про це «Нова Доба» дізналася з сайту «Черкаський Спорт», який посилається на інформацію завідувача сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Чорнобаївської райдержадміністрації В. Авраменка.

На початку заходу підбили підсумки футбольного сезону Чорнобаївського району. Переможці та призери чемпіонату отримали заслужені кубки, дипломи та медалі згідно занятих місць.

У вищій лізі чемпіонами стала команда Богодухівки, друге та третє місце у команд Вереміївки та Ірклієва. У першій лізі чемпіонство виборола команда Чорнобаю, срібними та бронзовими призерами стали команди Малої Бурімки та Вереміївка-2.

Також були відзначені кращі гравці у номінаціях:
Кращий бомбардир в першій лізі: Золотаренко Сергій (Мала Бурімка);
кращий воротар в першій лізі: Філоненко Віталій (Чорнобай);
кращий гравець в першій лізі: Гуляш Вадим (Лукашівка);
Кращий бомбардир чемпіонату району в вищі лізі: Кривенко Роман (Вереміївка);
кращий воротар чемпіонату району в вищій лізі: Згура Віталій (Богодухівка);
кращий гравець чемпіонату району в вищій лізі: Калініч Андрій (Богодухівка).

Головний приз Кубок закриття сезону 2017 року виборювали 6 кращих команд, які були розділені на дві групи. Після запеклих групових поєдинків в матчі за третє місце Іркліїв переміг з рахунком 3-1 команду Новоукраїнки. У фінальному поєдинку чемпіон району Богодухівка отримала перемогу над командою Вереміївки з рахунком 2-1. Переможцям турніру вручено кубок, диплом І ступеня та медалі, призерам – дипломи відповідних ступенів.
Цього сезону команда Богодухівки виграла всі змагання з футболу 2017 року: кубок, чемпіонат району та кубок закриття сезону.