ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Економіка, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У суді довели, що ділянку під автостоянку надали в оренду незаконно

Дата: 9-11-2017, 12:22.

У суді довели, що ділянку під автостоянку надали в оренду незаконно Прокуратурою в апеляційному порядку доведено законність та обґрунтованість позову, заявленого до Черкаської міської ради, одного з автокооперативів мікрорайону «Митниця» та управління Держгеокадастру у Черкаському районі стосовно визнання незаконним та скасування рішень і правовстановлюючих документів щодо надання в оренду земельної ділянки в м. Черкаси вартістю понад 6 млн. грн. Про це «Нова Доба» дізналася від Черкаської обласної прокуратури.

Установлено, що рішення про надання земельної ділянки під розміщення автостоянки в охоронній зоні пам’ятки археології «Чорний Яр» прийнято з порушенням вимог Земельного Кодексу, без проведення земельного аукціону та всупереч наявній містобудівній документації, що суперечить державним інтересам. Зазначене стало підставою для звернення Черкаської місцевої прокуратури до суду з відповідним позовом.

Попри те, що справа розглядалася судами неодноразово, Київським апеляційним господарським судом взято до уваги доводи, викладені прокуратурою в апеляційній скарзі на рішення господарського суду Черкаської області від 08.08.2017 про відмову у задоволенні позову, та прийнято рішення про задоволення позовних вимог прокурора.

Завдяки втручанню органів прокуратури незаконне право оренди земельної ділянки підлягає скасуванню.

Теги: черкаси, черкаська область, земельна ділянка, оренда, автостоянка, Митниця


Черкаси наживо

Черкаський «Плюшкін». 76-річний черкасець понад 10 років складає на своєму подвір’ї непотріб. Речі збирає по смітниках і все несе додому. Сусіди
Росія повертає ракети на рейки ...
Лев Хмельковський, RSS
Донька Шевченківського краю ...
Сергій Мошенський, RSS
Є у Городищі – ...гуморист! ...
Володимир Даник, RSS