ЗДОРОВ'Я


Новина із категорії: Здоров'я, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У Драбівській лікарні з’явився новий рентгенографічний апарат

Дата: 9-11-2017, 18:02.

У Драбівській лікарні з’явився новий рентгенографічний апарат Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Черкаській області видало сертифікат на соціальний об’єкт в смт Драбів.
Таким чином, на території Драбівської центральної районної лікарні з’явився кабінет для флюорографічних обстежень, оснащений рентгенографічним апаратом «12Ф9 Україна». Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби ДАБІ України.

Сучасний цифровий пристрій має кілька суттєвих переваг в порівнянні з плівковим флюорографом. Серед них – зображення практично миттєво з’являється на екрані монітора, зменшується радіаційне навантаження на медичний персонал, а також те, що він живиться від звичайної побутової електромережі.

Крім того, новий апарат дозволяє значно прискорити проходження флюорографічних обстежень та забезпечує високу якість зображень. За годину на «12Ф9 Україна» можна продіагностувати 60 людей.

Загалом за 10 місяців 2017 року Управлінням ДАБІ на Черкащині зареєстровано 2132 дозвільних документи у сфері будівництва. Серед них – 1375 документів про початок виконання підготовчих та будівельних робіт, 735 декларації про готовність об’єкта до експлуатації, 15 дозволів на будівництво та 7 сертифікатів.

Теги: черкаси, черкаська область, флюорографічний кабінет, Драбівська ЦРЛ, рентген-апарат


Черкаси наживо

Черкаський «Плюшкін». 76-річний черкасець понад 10 років складає на своєму подвір’ї непотріб. Речі збирає по смітниках і все несе додому. Сусіди
Росія повертає ракети на рейки ...
Лев Хмельковський, RSS
Донька Шевченківського краю ...
Сергій Мошенський, RSS
Є у Городищі – ...гуморист! ...
Володимир Даник, RSS