Лісництва Черкащини за 9 місяців отримали 63 мільйони гривень прибутку

Дата: 10-11-2017, 13:42

Лісництва Черкащини за 9 місяців отримали 63 мільйони гривень прибутку
В обласному управлінні лісового та мисливського господарства під керівництвом начальника управління Олександра Дзюбенка відбулося розширене засідання колегії управління. Участь у ньому взяли заступники начальника, головні спеціалісти, директори лісогосподарських підприємств. Про це «Новій Добі» повідомили в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Начальник управління Олександр Дзюбенко наголосив, що необхідно продовжувати працювати у заданому темпі, адже досягнуті результати роботи та основні господарсько-фінансові показники сприяють успішному завершенню року.

Лісництва Черкащини за 9 місяців отримали 63 мільйони гривень прибутку
Начальник відділу економіки, фінансів та юридичного забезпечення Лариса Солтисік зупинилася на позитивних тенденціях фінансово-економічної діяльності, що напрацьовані сьогодні, та на тому, що необхідно скорегувати. За 9 місяців 2017 року отримано чистого прибутку 63,2 мільйони гривень. Рентабельність діяльності лісгоспів Черкаського ЛУЛМГ становить 11,8% – це найвищий показник по Україні серед інших лісогосподарських управлінь. З початку року лісгоспами сплачено до зведеного бюджету 210,3 мільйони гривень податків і зборів, сплачено єдиного соціального внеску 41 мільйон гривень. Загальна сума сплачених податків, зборів та обов’язкових платежів складає 47% від отриманого чистого доходу від реалізації продукції. Лідируючі позиції займають держілсгоспи й у загальногалузевому рейтингу заробітних плат працівників. На освоєння капітальних інвестицій лісгоспами направлено 25 мільйонів гривень.

Зупинилася Лариса Солтисік на питаннях змін до фінансових планів та проаналізувала стан справ у проведенні реєстрації нерухомого майна лісгоспів відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 05.10.2016 року №803-р.

Про підготовку до аукціонних торгів необробленої деревини I кварталу 2018 року та хід реалізації деревини IV кварталу цього року доповів заступник начальника управління Микола Рижков. Зупинився на виконанні сортиментної структури, виконанні об’ємів поставок деревини для соціальної сфери та населення області. Нагадав також про проведення додаткових торгів, що відбудуться 14 листопада ц.р.

Перший заступник начальника управління Василь Горда проаналізував стан виготовлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки лісгоспів та заплановані завдання на наступний рік. Наголосив Василь Горда на тому, що вже час починати охорону плантацій новорічних ялинок, оскільки досвід минулих років свідчить, що браконьєри можуть здійснювати незаконні рубки ще в листопаді. Також акцентував увагу присутніх на посиленні рейдової роботи з охорони мисливського фонду для запобігання браконьєрству.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода