СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Жителям Умані рятувальники нагадали про правила безпеки

Дата: 10-11-2017, 22:54.

Жителям Умані рятувальники нагадали про правила безпеки Упродовж поточного року на території Уманського району виникло 88 пожеж, на яких 5 осіб загинуло, ще 7-ро отримали травми. Враховуючи такі статистичні дані та з метою запобігання виникнення пожеж, загибелі та травмування на них людей співробітники Уманського районного відділу Управління ДСНС у Черкаській області посилюють інформаційно-роз`яснювальну роботу у житловому секторі. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Управління ДСНС у Черкаській області.

Так, 9 листопада в рамках акції «Безпечне житло» інспектори Уманського районного відділу провели профілактичні бесіди з містянами. Спілкуючись з громадянам, рятувальники звернули увагу на безпеці у побуті, адже у кожного вдома є безліч електричних приладів, неправильне використання яких може призвести до біди. Тож, фахівці Служби порятунку наголосили містянам бути вкрай обережними при експлуатації електро- та газоприладів, зокрема обігрівачів.

«Необхідно вчасно перевіряти справність електроприладів та ні в якому разі не залишати їх увімкненими без нагляду. Також не доручайте догляд за ними малолітнім дітям та постійно навчайте їх правилам безпеки життєдіяльності», – зауважив провідний фахівець Уманського районного відділу Управління ДСНС у Черкаській області Валентин Сорока.

Під час профілактичного відпрацювання співробітники ДСНС вручили громадянам листівки застережливого змісту.

Теги: черкаси, черкаська область, Умань, правила безпеки, пожежна безпека, ДСНС


Черкаси наживо

Черкаський «Плюшкін». 76-річний черкасець понад 10 років складає на своєму подвір’ї непотріб. Речі збирає по смітниках і все несе додому. Сусіди
Росія повертає ракети на рейки ...
Лев Хмельковський, RSS
Донька Шевченківського краю ...
Сергій Мошенський, RSS
Є у Городищі – ...гуморист! ...
Володимир Даник, RSS