ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Економіка, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Держгеокадастр області надав послуг на понад 3 млн гривень

Дата: 11-11-2017, 15:20.

Держгеокадастр області надав послуг на понад 3 млн гривень Спеціалісти структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області за десять місяців 2017 року надали населенню 155 651 адміністративну послугу, 41 496 з яких платні. Відповідно до бюджетів різних рівнів надійшло 3 млн 282 тис. грн. "Нова Доба" про це дізналася в ГУ Держгеокадастру в Черкаській області.

Найбільше коштів, майже 2,992 млн грн, надійшло до бюджетів за надання 37,4 тис. витягів із Державного земельного кадастру про земельну ділянку та 140,6 тис. грн. – за виправлення технічних помилок у відомостях Державного земельного кадастру, що допущено не з вини органу, який здійснює ведення кадастру. Також понад 112 тис. грн сплачено за державну експертизу землевпорядної документації.

Безкоштовно землевпорядники Черкащини надали 114 155 адмінпослуг (76%) . Найбільш затребуваними залишаються державна реєстрація земельної ділянки (51 491 послуга) та надання довідки з державної статистичної звітності про наявність земель і розподіл їх за власниками земель, землекористувачами та угіддями (22 957).

Довідка:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів у Черкаській області на офіційному сайті Головного управління Держгеокадастру.

Теги: черкаси, черкаська область, Держгеокадастр, послуги, 3 млн грн, землі


Черкаси наживо

Черкаський «Плюшкін». 76-річний черкасець понад 10 років складає на своєму подвір’ї непотріб. Речі збирає по смітниках і все несе додому. Сусіди
Росія повертає ракети на рейки ...
Лев Хмельковський, RSS
Донька Шевченківського краю ...
Сергій Мошенський, RSS
Є у Городищі – ...гуморист! ...
Володимир Даник, RSS