СПОРТ


Новина із категорії: Спорт, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

В Умані студенти змагалися за першість із шахів та шашок

Дата: 12-11-2017, 09:11.

В Умані студенти змагалися за першість із шахів та шашок В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбувся турнір з шахів та шашок, у якому взяли участь студенти з різних факультетів. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби УДПУ ім. Павла Тичини.

Цей традиційний спортивний захід проходив за коловою системою – порізно дівчата та окремо хлопці. Боротьбу за перемогу вели 26 учасників. Студенти мали можливість проявити свою кмітливість, розумову вправність та здібності і, звичайно, поборотися за призове місце. У аудиторії, де проводились змагання, панувала напружена атмосфера, кожен гравець зосереджено продумував свої ходи і комбінації.

У підсумку змагань з шашок маємо такі результати серед дівчат: І місце – Олена Косуліна (НН інститут економіки та бізнес-освіти); ІІ місце – Анастасія Кривошеєнко (факультет соціальної та психологічної освіти); ІІІ місце – Ніколаєва Вероніка (факультет української філології). В результаті протиборств хлопців місця розподілились так: І місце – Микола Кишкін, ІІ місце – Віталій Поміркований (історичний факультет), ІІІ місце – Максим Кляхін(факультет соціальної та психологічної освіти).

У змаганнях з шахів серед дівчат перемогли: І місце – Анастасія Чернега, (НН інститут економіки та бізнес-освіти); ІІ місце – Анастасія Кривошеєнко (факультет соціальної та психологічної освіти), а підсумки результатів хлопців виглядають наступним чином: І місце – Віталій Кізокян (факультет іноземних мов), ІІ місце – Євгеній Сміцький (факультет соціальної та психологічної освіти), ІІІ місце – Антон Нехай (історичний факультет).

Керівник спортклубу університету Володимир Щербина вручив переможцям грамоти.

Теги: черкаси, черкаська область, УДПУ, шашки, шахи, студенти, змагання


Черкаси наживо

Черкаський «Плюшкін». 76-річний черкасець понад 10 років складає на своєму подвір’ї непотріб. Речі збирає по смітниках і все несе додому. Сусіди
Росія повертає ракети на рейки ...
Лев Хмельковський, RSS
Донька Шевченківського краю ...
Сергій Мошенський, RSS
Є у Городищі – ...гуморист! ...
Володимир Даник, RSS