СПОРТ


Новина із категорії: Спорт, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Курсанти ЧІПБ змагалися з пожежно-прикладного спорту

Дата: 13-11-2017, 11:19.

Курсанти ЧІПБ змагалися з пожежно-прикладного спорту 10 листопада до 80-ї річниці створення пожежно-прикладного спорту у спортивному комплексі Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відбулися змагання серед курсантів на першість навчального закладу з ППС. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби ЧІПБ ім. Героїв Чорнобиля.

Спортсмени випробовували свої сили у трьох видах: підіймання по штурмовій драбині у вікно четвертого поверху, подолання 100-метрової смуги з перешкодами та двоборство. За результатами напруженої боротьби в особистому заліку чемпіоном у трьох вправах став курсант 5-го курсу Ярослав Дрожжин.

За підсумками змагань у загальному заліку перше місце здобула збірна команда факультету пожежної безпеки. Друге місце вибороли представники факультету оперативно-рятувальних сил, а третє – спортсмени факультету цивільного захисту.

Нагородження відбудеться в понеділок, 13 листопада.

Теги: черкаси, черкаська область, ЧІПБ, змагання, пожежно-прикладний спорт


Черкаси наживо

Черкаський «Плюшкін». 76-річний черкасець понад 10 років складає на своєму подвір’ї непотріб. Речі збирає по смітниках і все несе додому. Сусіди
Росія повертає ракети на рейки ...
Лев Хмельковський, RSS
Донька Шевченківського краю ...
Сергій Мошенський, RSS
Є у Городищі – ...гуморист! ...
Володимир Даник, RSS