ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Новини » Економіка

Роздрукувати        Друкована версія

У Черкасах недоремонтовані дороги законсервують

Дата: 13-11-2017, 11:29.

У Черкасах недоремонтовані дороги законсервують Ймовірніше, роботи на бульварі Шевченка скоро припинять та законсервують до весни. Про це сьогодні йшлося на нараді у міськвиконкомі. Чому так − громаді пояснював директор департаменту архітектури та містобудування Черкаської міської ради Артур Савін.

За його словами, ремонті роботи на бульварі Шевченка затягнулися, оскільки підрядник не підписав додаткову угоду з тої причини, що є побоювання стосовно того, чи встигне він відремонтувати прописане в такій угоді. Між іншим, Артур Олександрович уже про це розповідав на одному із виконкомів. Серед причин, які заважають підряднику закінчити ремонт − зростання вартості матеріалів і неможливість вписатися у попередній кошторис. Вочевидь, консервування робіт не вирішить цієї проблеми для самого підрядника.

Щодо ремонту на вул. Сумгаїтській, то там обсяг запланованих робіт майже завершено. Нині там працюють над улаштуванням тротуару. Під час наради міський голова Анатолій Бондаренко запропонував зродити там велосипедну доріжку та запланувати роботи з її урахуванням.

Тетяна Євгеньєва

Теги: черкаси, черкаська область, бульвар Шевченка, ремонт, дороги, вулиці, Артур Савін


Черкаси наживо

Черкаський «Плюшкін». 76-річний черкасець понад 10 років складає на своєму подвір’ї непотріб. Речі збирає по смітниках і все несе додому. Сусіди
Росія повертає ракети на рейки ...
Лев Хмельковський, RSS
Донька Шевченківського краю ...
Сергій Мошенський, RSS
Є у Городищі – ...гуморист! ...
Володимир Даник, RSS