КРИМІНАЛ


Новина із категорії: Кримінал, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

1042 протоколи склали патрульні Черкас на нетверезих водіїв у цьому році

Дата: 13-11-2017, 14:02.

1042 протоколи склали патрульні Черкас на нетверезих водіїв у цьому році Від початку 2017 року інспектори патрульної поліції Черкас склали 1042 протоколи на водіїв, які керували у стані алкогольного чи наркотичного сп'яніння або відмовилися від огляду. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби патрульної поліції Черкас.

Так, за ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування у стані сп'яніння) патрульні склали 977 протоколів, за ч. 2 ст. 130 КУпАП (повторне порушення протягом року) – 48 протоколів, за ч. 3 КУпАП (керування у стані сп'яніння особою, яка протягом року вже двічі притягувалась до відповідальності) – 8 протоколів, ч. 4 ст. 130 (вживання алкоголю після зупинки поліцейськими до проведення огляду) – 9 протоколів, за ч. 5 ст. 130 КУпАП (керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння) – 46 протоколів.

Суди позбавили права керування 304 водіїв та наклали штраф на 315 осіб, яких спіймали напідпитку вперше. 20 водіїв, які вдруге сіли за кермо нетверезими, отримали постанови суду про позбавлення права керування на три роки та штраф у розмірі 20 400 гривень. 40 800 гривень має заплатити 1 водій, якого тричі виявили за кермом нетверезим. Крім того, він позбавлений права керування на 10 років.

Проте не всіх водіїв, на яких патрульні склали протоколи, притягнули до адміністративної відповідальності. Так, 44 адміністративних проваджень суди закрили на підставі п. 1 ст. 247 КУпАП (відсутність події і складу адміністративного правопорушення), а 140 – за п. 4 ст. 247 КУпАП (за закінченням строків). Три адміністративні провадження суди закрили за малозначимістю (на підставі ст. 22 КУпАП) – водіїв, які керували нетверезі, звільнили від відповідальності та обмежились усним зауваженням.

Теги: черкаси, черкаська область, патрульна поліція, нетверезий водій, п'яний за кермом


Черкаси наживо

Черкаський «Плюшкін». 76-річний черкасець понад 10 років складає на своєму подвір’ї непотріб. Речі збирає по смітниках і все несе додому. Сусіди
Росія повертає ракети на рейки ...
Лев Хмельковський, RSS
Донька Шевченківського краю ...
Сергій Мошенський, RSS
Є у Городищі – ...гуморист! ...
Володимир Даник, RSS