ПОЛІТИКА


Новина із категорії: Політика, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Бондаренко просить активізуватись із прибиранням опалого листя

Дата: 13-11-2017, 12:43.

Бондаренко просить активізуватись із прибиранням опалого листя Міський голова Анатолій Бондаренко дав доручення КП «ЧЕЛУАШ» ретельніше прибирати опале листя та зрізанні гілки. Особливо непокоїть стан мікрорайону «Соснівка». Мер також не задоволений реагуванням на наявність та спалення рослинного сміття в різних місцях міста муніципальною інспекцією. Тому Анатолій Бондаренко дав також доручення її спеціалістам організувати спеціальні чергування на ділянках, куди найчастіше містяни виносять так зване несанкціоноване сміття та виписувати штрафи порушникам Правил благоустрою Черкас.

− Окрім гілок і листя бачимо, що на стихійних звалищах згодом швидко з’являються і побутові відходи, − обурився міський голова. − Зрозуміло, що сміття приносять жителі навколишніх будинків, зокрема, з приватного сектору… Придніпровський район можна сказати ще більш-менш, там немає таких несанкціонованих смітників. А щодо Соснівського району я прошу керівництво КП «ЧЕЛУАШ» разом із керівництвом управління інспектування виїхати на місця, де створені стихійні сміттєзвалища, зокрема це стосується вулиць Дахнівська, Надпільна та Івана Франка, взяли чітко на контроль це питання і протягом декількох днів ліквідували всі ці сміттєзвалища.

Тетяна Євгеньєва

Теги: черкаси, черкаська область, Анатолій Бондаренко, сміття, вулиці, листя, прибирання


Черкаси наживо

Черкаський «Плюшкін». 76-річний черкасець понад 10 років складає на своєму подвір’ї непотріб. Речі збирає по смітниках і все несе додому. Сусіди
Росія повертає ракети на рейки ...
Лев Хмельковський, RSS
Донька Шевченківського краю ...
Сергій Мошенський, RSS
Є у Городищі – ...гуморист! ...
Володимир Даник, RSS