СПОРТ


Новина із категорії: Спорт, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Стало відомо, хто представить Черкащину на Генеральній асамблеї НОК

Дата: 13-11-2017, 13:42.

Стало відомо, хто представить Черкащину на Генеральній асамблеї НОК 17 листопада в Києві відбудеться засідання ХХХІІ Генеральної асамблеї НОК. На зустрічі розглянуть низку важливих питань: підсумки діяльності Національного олімпійського комітету та його структур у 2017 році, запланують основні напрямки на рік наступний, розглянуть звіт ревізійної комісії та проведуть ротацію членів НОК і прийняття у члени Олімпійського комітету представників видів спорту, включених до програми Олімпійських ігор в Токіо-2020. Про це «Нова Доба» дізналася від Відділення Національного Олімпійського комітету в Черкаській області.

Участь в асамблеї братимуть керівництво, члени та партнери НОК, представники влади. Кожну область може представляти лише один кандидат.

Черкащину на Генеральній асамблеї представлятиме Микола Холоденко – член НОК, Заслужений працівник фізичної культури та спорту України, тривалий період займав посаду першого заступника відділення НОК України в Черкаській області. Його кандидатуру підтримав виконком відділення під час останнього засідання.

«Микола Миколайович уже багато років представляє Черкащину на всеукраїнському рівні, має бажання і надалі бути делегатом від регіону на Генеральній асамблеї. Пропоную підтримати кандидатуру Миколи Холоденка», – запропонував голова відділення НОК України в Черкаській області Андрій Більда членам виконкому. Учасники засідання підтримали таке звернення.

Теги: черкаси, черкаська область, НОК, олімпійський комітет, асамблея


Черкаси наживо

Черкаський «Плюшкін». 76-річний черкасець понад 10 років складає на своєму подвір’ї непотріб. Речі збирає по смітниках і все несе додому. Сусіди
Росія повертає ракети на рейки ...
Лев Хмельковський, RSS
Донька Шевченківського краю ...
Сергій Мошенський, RSS
Є у Городищі – ...гуморист! ...
Володимир Даник, RSS