КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Президент присвоїв черкащанці звання народної артистки України

Дата: 13-11-2017, 22:34.

Президент присвоїв черкащанці звання народної артистки України Президент відзначив державними нагородами України працівників державного підприємства «Національний академічний театр опери та балету України імені Т. Г. Шевченка». Зокрема присвоїв почесне звання «Народний артист України» уродженці Черкащини солістці опери – провідній майстрині сцени Людмилі Монастирській, йдеться на сайті Глави держави.

Відзнаками та званнями Президент України відзначав діячів культури за вагомий особистий внесок у розвиток українського музичного театрального мистецтва, багаторічну сумлінну працю та з нагоди 150-річчя від дня заснування Національної опери України.
Відзначимо, Людмила Монастирська – уродженка Ірклієва. Вона провідна українська оперна співачка, сопрано, солістка Національної опери України, заслужена артистка України (2013); лауреат Національної премії ім. Шевченка 2014 року за вокальні партії в оперних виставах. У 2015 році за розвиток зв’язків з Італією нагороджена державною нагородою Італійської Республіки орденом «Зірки Італії». Вона співає на найпрестижніших оперних сценах світу: «Ла Скала» в Мілані, Королівському театрі Ковент-Гарден у Лондоні, «Метрополітен-опера» у Нью-Йорку та інших.

Теги: черкаси, черкаська область, Президент, Петро Порошенко, звання, «Народний артист України», Людмила Монастирська


Черкаси наживо

Черкаський «Плюшкін». 76-річний черкасець понад 10 років складає на своєму подвір’ї непотріб. Речі збирає по смітниках і все несе додому. Сусіди
Росія повертає ракети на рейки ...
Лев Хмельковський, RSS
Донька Шевченківського краю ...
Сергій Мошенський, RSS
Є у Городищі – ...гуморист! ...
Володимир Даник, RSS