КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Викладача УДПУ відзначили срібною медаллю «Василь Зеньковський»

Дата: 14-11-2017, 10:41.

Викладача УДПУ відзначили срібною медаллю «Василь Зеньковський» За значний внесок у розвиток педагогічної науки доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Олександр Коберник одержав громадську відзнаку – Срібну медаль «Василь Зеньковський». Про це «Нова Доба» дізналася в прес-службі УДПУ.

Одноголосне рішення про нагородження Олександра Миколайовича такою поважною нагородою прийняли під час сумісного засідання Науково-програмного комітету Міжнародної науково-практичної конференції «Професійне становлення особистості: проблеми і перспективи» і Громадського педагогічного товариства імені Василя Зеньковського. Ця відзнака увіковічує пам'ять видатного співвітчизника – філософа, психолога, педагога, громадського і релігійного діяча Василя Васильовича Зеньковського, який народився у м. Проскурові (нині Хмельницький) в 1881 році, і вручається науковцям за досягнення в науковій та педагогічній діяльності.

Теги: черкаси, черкаська область, викладач, УДПУ, нагорода, срібна медаль, «Василь Зеньковський»


Черкаси наживо

Черкаський «Плюшкін». 76-річний черкасець понад 10 років складає на своєму подвір’ї непотріб. Речі збирає по смітниках і все несе додому. Сусіди
Росія повертає ракети на рейки ...
Лев Хмельковський, RSS
Донька Шевченківського краю ...
Сергій Мошенський, RSS
Є у Городищі – ...гуморист! ...
Володимир Даник, RSS