ЗАПИТУЙТЕ У ЕКСПЕРТАНовина із категорії: RSS, Запитуйте у експерта

Роздрукувати        Друкована версія

Пільги чи субсидія – вибирати кожному

Дата: 14-11-2017, 11:24.

Пільги чи субсидія – вибирати кожному Попри те, що тарифи на житлово-комунальні послуги в Україні істотно злетіли, уряд подбав про те, щоб ситуація не була безвихідною. Тому рятівним колом для людей стали пільги і субсидії. Безумовно, одночасно скористатися обома знижками неможливо, тому в Кабміні рекомендують визначитися, яка з них дозволить заощадити більше коштів сімейного бюджету.

Начальник управління соціальних гарантій та персоніфікованого обліку Валентина Литвинович нагадує, що з 1 травня 2016 року в Україні діє норма, згідно з якою сім'я має право вибору: користуватися субсидією чи пільгою. Якщо сім'я має право на субсидію, проте її розмір невеликий і доцільніше платити за комунальні послуги з урахуванням пільги, то необхідно подати заяву до органу соціального захисту населення про припинення надання субсидії. І навпаки: якщо сім'ї доцільніше користуватися субсидією, то необхідно подати заяву для призначення субсидії.

Для отримання уточненої інформації з даного питання громадяни можуть звернутися до департаменту соціальної політики Черкаської міської ради за адресою: бульв. Шевченка, буд. 307 (бульв. Шевченка, буд. 117).

Теги: черкаси, черкаська область, пільги, субсидія, тарифи, комунальні послуги


Черкаси наживо

Черкаський «Плюшкін». 76-річний черкасець понад 10 років складає на своєму подвір’ї непотріб. Речі збирає по смітниках і все несе додому. Сусіди
Росія повертає ракети на рейки ...
Лев Хмельковський, RSS
Донька Шевченківського краю ...
Сергій Мошенський, RSS
Є у Городищі – ...гуморист! ...
Володимир Даник, RSS