СПОРТ


Новина із категорії: Новини » Спорт

Роздрукувати        Друкована версія

Черкаський шабліст завоював «бронзу» чемпіонату світу

Дата: 14-11-2017, 13:02.

Черкаський шабліст завоював «бронзу» чемпіонату світу Національна паралімпійська збірна команда з фехтування на візках завершила чемпіонат світу, що проходив в столиці Італії, м.Римі, з 07 по 12 листопада 2017 р. У змаганнях барли участь 145 спортсменів з 24 країн світу. Черкащанин Артем Манько у складі команди завоював «бронзу» чемпіонату світу. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби КЗ центр «ІНВАСПОРТ» ЧОР.

У доробку українських фехтувальників 9 високих нагород (3 золоті, 2 срібні та 4 бронзові медалі) та ІІІ місце в загальнокомандному заліку (після команд Росії та Італії).

За день до завершення чемпіонату нашим спортсменам вдалось вибороти 2 перемоги – бронзову медаль у рапірі та бронзову – у командних змаганнях у шаблі.

Чоловіча шабельна команда у складі: Цедрика Вадима, Антона Дацка, Артема Манька (Черкаси) та Андрія Демчука, вдало відфехтувавши зі збірними Японії та Франції (остання, до речі, – 2-й номер світового рейтингу) та програвши півфінал, все ж зібралась силами та в поєдинку за бронзову медаль змогла перемогти лідерів світового рейтингу – команду Греції з рахунком 45:40.

Вітаємо Артема Манька, який не тільки завоював «бронзу» чемпіонату світу, а ще і виконав норматив «Майстра спорту України міжнародного класу»! Тренує спортсмена Шкалікова Л.М.

Теги: черкаси, черкаська область, паралімпійці, інваспорт, фехтування на візках, фехтування


Черкаси наживо

Черкаський «Плюшкін». 76-річний черкасець понад 10 років складає на своєму подвір’ї непотріб. Речі збирає по смітниках і все несе додому. Сусіди
Росія повертає ракети на рейки ...
Лев Хмельковський, RSS
Донька Шевченківського краю ...
Сергій Мошенський, RSS
Є у Городищі – ...гуморист! ...
Володимир Даник, RSS