СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Новини » Сільське господарство

Роздрукувати        Друкована версія

В області прогнозують похолодання

Дата: 14-11-2017, 14:24.

В області прогнозують похолодання Потепління перед похолоданням, саме так можна охарактеризувати поточну синоптичну ситуацію. Учора з південними вітрами у наш регіон почало надходити тепле повітря із півдня, тому вночі було тепло 4−7º. Сьогодні вдень стовпчики термометрів ще встигли зафіксувати у першій половині дня максимальні температури повітря 9−11º. Проте із північного заходу до нашого регіону наближається холодний атмосферний фронт, завдяки якому у другій половині дня температура повітря почне знижуватися, південний вітер зміниться на північний, атмосферний тиск почне рости. «Нова Доба» про це дізналася в Черкаському обласному центрі з гідрометеорології.

До кінця робочого тижня антициклон із заходу формуватиме холодну, переважно суху погоду. Температура повітря вночі -3−+2, вдень 1−6º тепла. Температурний фон буде в межах та дещо нижче кліматичної норми на цей час.

Теги: черкаси, черкаська область, область, похолодання, гідрометцентр, погода, опади, прогноз


Черкаси наживо

Черкаський «Плюшкін». 76-річний черкасець понад 10 років складає на своєму подвір’ї непотріб. Речі збирає по смітниках і все несе додому. Сусіди
Росія повертає ракети на рейки ...
Лев Хмельковський, RSS
Донька Шевченківського краю ...
Сергій Мошенський, RSS
Є у Городищі – ...гуморист! ...
Володимир Даник, RSS