СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

На Черкащині тривають перевіряють протипожежний стан шкіл та садочків

Дата: 14-11-2017, 17:22.

На Черкащині тривають перевіряють протипожежний стан шкіл та садочків Уся Україна здригнулася, коли дізналася про трагедію у таборі «Вікторія» в місті Одеса. Загибель трьох дівчаток викликала широкий суспільний резонанс, а також занепокоєння щодо дотримання вимог пожежної та техногенної безпеки на інших аналогічних об’єктах, де тимчасово або на постійній основі перебувають вихованці, учні, слухачі, студенти.

Тож, з метою впливу на ситуацію Кабінетом Міністрів України було видане Розпорядження, у відповідності до якого впродовж жовтня-грудня інспекторам ДСНС необхідно провести позапланові перевірки стану пожежної та техногенної безпеки об’єктів даної категорії.

Станом на 13 листопада інспектори Управління ДСНС у Черкаській області перевірили 460 об’єктів, в яких виховуються та навчаються діти. Як і очікувалось, жоден об’єкт не відповідає повною мірою вимогам пожежної та техногенної безпеки. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Управління ДСНС у Черкаській області.

Органами державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки виявлено 5819 недоліків, 2132 – з яких – це протипожежні заходи, які пропонувались до виконання в минулих роках.

За результатами перевірок, за порушення норм та правил з питань пожежної та техногенної безпеки до адміністративної відповідальності притягнуто 350 керівників об‘єктів, а також 110 інших посадових осіб.

З метою навчання правилам безпечної поведінки серед працівників, вихованців та учнів установ було проведено спеціальну інформаційно-роз’яснювальну роботу. З персоналом даних об’єктів фахівці ДСНС, крім методичних занять та спеціальних інструктажів, провели практичні заняття, під час яких ретельно розглянули питання дотримання вимог правил пожежної та техногенної безпеки.

Під час перевірок інспекторський склад області приділяв особливу увагу стану утримання електрогосподарства, шляхів евакуації, внутрішнього та зовнішнього протипожежного водопостачання, забезпеченості навчальних закладів первинними засобами пожежогасіння, установок пожежної автоматики.

У відповідності до складених документів, керівники об’єктів зобов’язані у визначений термін вжити невідкладних заходів щодо усунення виявлених недоліків під час проведення перевірки.

Теги: черкаси, черкаська область, перевірка, протипожежні заходи, школа, дитячий садок, правила безпеки


Черкаси наживо

Черкаський «Плюшкін». 76-річний черкасець понад 10 років складає на своєму подвір’ї непотріб. Речі збирає по смітниках і все несе додому. Сусіди
Росія повертає ракети на рейки ...
Лев Хмельковський, RSS
Донька Шевченківського краю ...
Сергій Мошенський, RSS
Є у Городищі – ...гуморист! ...
Володимир Даник, RSS