СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Смілянам нагадують про небезпечність електрообігрівачів

Дата: 14-11-2017, 18:00.

Смілянам нагадують про небезпечність електрообігрівачів З настанням опалювального періоду на території Черкаської області збільшилась кількість пожеж з причини неправильної експлуатації або неправильного облаштування приладів опалення. Тому фахівці ДСНС посилюють серед населення інформаційну роботу. Останнім часом значну увагу рятувальники приділяють місту Сміла, де досі не розпочався опалювальний сезон. У намаганні зігрітися люди вимушено використовують не лише газові прилади, а й електрообігрівачі. На жаль, серед цих приладів достатня кількість саморобних, які криють у собі значну небезпеку виникнення пожежі. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Управління ДСНС у Черкаській області.

Працівники Смілянського районного відділу Управління ДСНС у Черкаській області, намагаючись вплинути на ситуацію, проводять серед населення роз‘яснювальну роботу.

Як зауважив начальник Смілянського районного відділу Управління ДСНС у Черкаськіій області Юрій Заєць, «Питання дотримання правил пожежної безпеки в опалювальний період одне із найбільш характерних для осіньо-зимового періоду. Особливо у місті, де єдина можливість обігріти помешкання – це користуватися електроприладом. Тому наші співробітники постійно спілкуються із населенням, аби люди розуміли свою відповідальність та більш виважено ставилися до експлуатації цих приладів».

Теги: черкаси, черкаська область, Сміла, опалення, обігрівач, правила безпеки


Черкаси наживо

Черкаський «Плюшкін». 76-річний черкасець понад 10 років складає на своєму подвір’ї непотріб. Речі збирає по смітниках і все несе додому. Сусіди
Росія повертає ракети на рейки ...
Лев Хмельковський, RSS
Донька Шевченківського краю ...
Сергій Мошенський, RSS
Є у Городищі – ...гуморист! ...
Володимир Даник, RSS