КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

До Лисянського ліцею завітали рятувальники

Дата: 14-11-2017, 23:01.

До Лисянського ліцею завітали рятувальники 14 листопада рятувальники Державного пожежно-рятувального посту №3 в рамках громадської Акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти», аби розповісти про будні співробітників Служби порятунку, а також можливі небезпеки притаманні осінньо-зимовому періоду, завітали до Лисянського аграрного ліцею, де зустрілися з учнями. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Управління ДСНС у Черкаській області.

Цей заклад місцевими рятувальники був обраний невипадково. Адже тут навчаються підлітки з усіх навколишніх сіл та кількох найближчих районів області. Саме тому таке спілкування дозволяє значно збільшити географію аудиторії.

До того ж, рятувальники, зробивши аналіз трагічних подій, що сталися в Одеському дитячому таборі «Вікторія» де загинули діти, зробили акцент на питаннях безпеки в житлових помешканнях і, зокрема, гуртожитках.

Учні з цікавістю слухали про особливості пожежної безпеки, але найбільш популярним став огляд пожежно-рятувального автомобіля а також обладнанням та спорядження, які рятувальники використовують під час виїзду на ліквідації різноманітних надзвичайних подій.

Кожен, хто взяв участь у такому цікавомиу та пізнавальному заході, мав нагоду приміряти на себе одяг рятувальника, ознайомитися із дихальним апаратом і навіть, використовуючи пожежні ствол та рукави, ліквідувати умовну пожежу.

Кожен з учнів отримав листівки з правилами пожежної безпеки під час експлуатації електрообладнання, теплогенеруючими приладами, а також методичку: як діяти у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів.

Теги: черкаси, черкаська область, Лисянка, правила безпеки, гуртожиток, ліцей


Черкаси наживо

Черкаський «Плюшкін». 76-річний черкасець понад 10 років складає на своєму подвір’ї непотріб. Речі збирає по смітниках і все несе додому. Сусіди
Росія повертає ракети на рейки ...
Лев Хмельковський, RSS
Донька Шевченківського краю ...
Сергій Мошенський, RSS
Є у Городищі – ...гуморист! ...
Володимир Даник, RSS