ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Економіка, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

До служби зайнятості області з початку року звернулися майже 2 тисячі людей з особливими потребами

Дата: 17-11-2017, 14:23.

До служби зайнятості області з початку року звернулися майже 2 тисячі людей з особливими потребами Із початку соціальними послугами служби зайнятості скористалися 1820 безробітних осіб з інвалідністю, з них 131 особа – демобілізовані учасники АТО, які отримали інвалідність під час бойових дій. За цей період за сприяння фахівців міських та районних центрів зайнятості працевлаштовані понад 540 осіб, серед них 25 учасників АТО. Про це «Нова Доба» дізналася в Черкаському ОЦЗ.

Також, для підвищення конкурентоспроможності осіб з обмеженими фізичними можливостями шляхом підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, відповідно до потреб ринку праці та наявних рекомендацій медико-соціальних експертних комісій, у січні-липні цього року проходили професійне навчання за направленням служби зайнятості 166 громадян з особливими потребами. Після його закінчення 153 особи працевлаштовані за набутими професіями.

До громадських та інших тимчасових робіт залучили 294 безробітних зазначеної категорії.
Для прискорення процесу інтегрування до ринку праці усіх клієнтів з особливими потребами фахівці центрів зайнятості залучають до профорієнтаційних послуг, з початку року в них брали участь 1783 особи.

Теги: черкаси, черкаська область, служба зайнятості, люди з особливими потреба, робота, вакансії, працевлаштування


Черкаси наживо

На Черкащині школярі на уроках трудового навчання шиють одяг та постільну білизну для вихованців сиротинця. Учні самі вигадують дизайн, кроять та
На Відкритому Європейському чемпіонаті з робототехніки (Дебрецен, Угорщина) черкаська команда «Kiborgs.UA» (учні міської гімназії №9) увійшла в
Місто без нас ...
Борис Юхно, RSS
Обласне... Імені Симоненка! ...
Володимир Даник, RSS
Повернення ...
Юлія Фомічова, RSS