СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Новини » Сільське господарство

Роздрукувати        Друкована версія

Аграріїв Чорнобаївщини привітали святковим концертом

Дата: 20-11-2017, 11:39.

Аграріїв Чорнобаївщини привітали святковим концертом У Чорнобаївському районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства.
Зі святом аграріїв Чорнобаївщини привітали голова райдержадміністрації Сергій Джоболда, Почесний голова Асоціації «Незалежне об’єднання сільськогосподарських підприємств Чорнобаївського району» Петро Душейко та голова асоціації сільськогосподарських товаровиробників Чорнобаївського району Сергій Лихошерст.

Аграріїв Чорнобаївщини привітали святковим концертом


Заслужені відзнаки отримали передовики сільськогосподарських підприємств. Щирими оплесками та пам’ятними дарунками вшанували Героїв соціалістичної праці та Заслужених працівників сільського господарства України.
Прекрасним доповненням свята всіх дбайливих господарів, які розумом і руками, серцем і душею щодня долучаються до важливих аграрних справ, став концерт за участі аматорів Чорнобаївського району та випускників Канівського училища культури і мистецтва.

Аграріїв Чорнобаївщини привітали святковим концертом


Подякою асоціації спеціалістів охорони праці Черкащини за вагомий внесок в охорону праці, створення та пропаганду безпечних і нешкідливих умов праці на виробництві нагороджений Григорій Гамагін, інженер з охорони праці СТОВ «Кліщинське».

Аграріїв Чорнобаївщини привітали святковим концертом


Грамотами Чорнобаївської районної державної адміністрації за старанну працю, сумлінне виконання службових обов’язків та Подяками Асоціації «Незалежне об’єднання сільськогосподарських підприємств Чорнобаївського району Черкаської області» та Асоціації сільськогосподарських товаровиробників Чорнобаївського району за значний особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу району також нагородили найкращих працівників підприємств району.

Інна Чмихало


Теги: черкаси, черкаська область, аграрії, Чорнобаївщина, вітання, нагороди, грамоти


Черкаси наживо

77-річний пенсіонер-денсер Олександр Ковальчук відкрив клуб танцю. Його учнями стали понад півсотні охочих танцювати. У репертуарі: фокстрот,
Борис Юхно, черкаський журналіст і письменник, у прямому ефірі телеканалу «Прямий» розповів про історію Черкас та власну книгу, присвячену періоду
Поезія оминула цензуру ...
Лев Хмельковський, RSS
На Андрія, у музеї ...
Юлія Вовкодав, RSS
Зоряні війни за гендерною ознакою ...
Владислав Бедринець, RSS
Горішок для мами ...
Юлія Фомічова, RSS
Варто читати старі календарі ...
Лев Хмельковський, RSS
Добро – поряд ...
Анна Сакун, RSS
Філософи... філософствують! ...
Володимир Даник, RSS