СПОРТ


Новина із категорії: Спорт, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Жіноча команда УДПУ стала переможцем на обласних змаганнях із футзалу

Дата: 22-11-2017, 09:21.

Жіноча команда УДПУ стала переможцем на обласних змаганнях із футзалу 17 листопада відбулися змагання із футзалу серед жінок за програмою ХV Універсіади Черкаської області серед вищих навчальних закладів типу: університети, інститути. Про це «Нова Доба» дізналася в прес-службі УДПУ.

Жіноча команда УДПУ стала переможцем на обласних змаганнях із футзалу


За першість змагалися команди Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького, Черкаського державного технологічного університету, Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля та Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Дівчата з Умані завзято виборювали перемогу в загальнокомандній першості і в результаті посіли почесне І місце серед університетських команд. Вітаємо їх із перемогою й бажаємо нових здобутків та успішних ігор.

Теги: черкаси, черкаська область, жіноча команда, УДПУ, спорт, футзал, змагання


Черкаси наживо

77-річний пенсіонер-денсер Олександр Ковальчук відкрив клуб танцю. Його учнями стали понад півсотні охочих танцювати. У репертуарі: фокстрот,
Борис Юхно, черкаський журналіст і письменник, у прямому ефірі телеканалу «Прямий» розповів про історію Черкас та власну книгу, присвячену періоду
Поезія оминула цензуру ...
Лев Хмельковський, RSS
На Андрія, у музеї ...
Юлія Вовкодав, RSS
Зоряні війни за гендерною ознакою ...
Владислав Бедринець, RSS
Горішок для мами ...
Юлія Фомічова, RSS
Варто читати старі календарі ...
Лев Хмельковський, RSS
Добро – поряд ...
Анна Сакун, RSS
Філософи... філософствують! ...
Володимир Даник, RSS