СПОРТ


Новина із категорії: Спорт, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Матусівські футзалістки готуються до нового сезону

Дата: 22-11-2017, 10:41.

Матусівські футзалістки готуються до нового сезону Готуючись до нового футзального сезону 2017-2018 років, Матусівська дитячо-юнацька спортивна школа провела навчально-тренувальний збір у смт. Ворохта Івано-Франковської області. Про це «Нова Доба» дізналася з сайту «Чемпіон».

У навчально-тренувальних зборах взяли дівчата 2004-2005 та 2006-2007 років народження під керівництвом тренерів-викладачів Надії Стеценко та Олександра Жовніра.

«Чудова погода та кліматичні умови, чисте гірське повітря та річка – все це разом дало необхідну запоруку для ефективності зборів юних футзалісток Матусівської ДЮСШ. Тиждень тренувань у гірській Ворохті футзалістки відточували свою майстерність. Навчально-тренувальні збори пройшли на позитиві. Окрім запланованих тренувальних занять були зіграні товариські матчі з хлопцями місцевих футзальних команд», – розповідає про спортивні збори тренер Надія Стеценко.

Теги: черкаси, черкаська область, Матусів, футзал, сезон, тренування


Черкаси наживо

77-річний пенсіонер-денсер Олександр Ковальчук відкрив клуб танцю. Його учнями стали понад півсотні охочих танцювати. У репертуарі: фокстрот,
Борис Юхно, черкаський журналіст і письменник, у прямому ефірі телеканалу «Прямий» розповів про історію Черкас та власну книгу, присвячену періоду
Поезія оминула цензуру ...
Лев Хмельковський, RSS
На Андрія, у музеї ...
Юлія Вовкодав, RSS
Зоряні війни за гендерною ознакою ...
Владислав Бедринець, RSS
Горішок для мами ...
Юлія Фомічова, RSS
Варто читати старі календарі ...
Лев Хмельковський, RSS
Добро – поряд ...
Анна Сакун, RSS
Філософи... філософствують! ...
Володимир Даник, RSS