КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

До Дня Гідності та Свободи у Черкаському краєзнавчому музеї відкрили постійну експозицію

Дата: 22-11-2017, 14:43.

До Дня Гідності та Свободи у Черкаському краєзнавчому музеї відкрили постійну експозицію Черкаський обласний краєзнавчий музей запрошує відвідати нову експозицію, присвячену подіям нової історії — Майдану та Революції Гідності. Експозицію, яка стала доступною з 21 листопада, буде постійною в загальній експозиції музейного закладу, музейники присвятили 4-ій річниці подій Євромайдану та безпосередній участі в них черкащан. Виставка так і називається − «Майдан очима черкащан».

Експонати говорять самі за себе та без зайвих слів нагадують про героїчні та трагічні моменти новітньої української історії − Євромайдан наче знову оживає та стає перед очима у всій своїй величі громадянської непокори. Тут можна побачити унікальні фото, документи, пресу того часу, артефакти та особисті речі наших земляків, які стали учасниками подій Революції Гідності. Експозиція містить кілька інсталяцій − Барикаду та Блокпост. Поряд влаштовано і фотозону.

Тетяна Євгеньєва

Теги: черкаси, черкаська область, День Гідності і Свободи, краєзнавчий музей, експозиція


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o