КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Монастирищенські школярі дізналися більше про роботу пожежників

Дата: 23-11-2017, 09:03.

Монастирищенські школярі дізналися більше про роботу пожежників 22 листопада школярі Монастирищенського НВК Ліцею-загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Ерудит» завітали на екскурсію до пожежно-рятувальної частини. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Управління ДСНС у Черкаській області.

Рятувальники розповіли дітям про специфіку та особливості професії рятувальника, про випадки пожеж на території району та причини їх виникнення. Дітям показали як працює спеціальне пожежно-рятувальне обладнання, що є на озброєнні у місцевих вогнеборців, розповіли про його застосування під час ліквідації пожеж та інших надзвичайних ситуацій.

Учні мали можливість приміряти бойовий одяг та вдягнути апарат, за допомогою якого рятувальники працюють у небезпечному середовищі.

Співробітники пожежно-рятувальної служби звернули особливу увагу дітей на дотримання правил безпечної поведінки вдома під час користування електричними та газовими приладами, пічним опаленням. Окрема увага була приділена правильним діям при виявленні вибухонебезпечних предметів. Кожному учневі вручили інформаційну листівку із основними правилами пожежної безпеки.

Теги: черкаси, черкаська область, пожежники, ДСНС, екскурсія, Монастирище


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
Про кохання від мами ...
Юлія Фомічова, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o