СПОРТ


Новина із категорії: Спорт, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

На Жашківщині урочисто закрили футбольний сезон

Дата: 23-11-2017, 12:02.

На Жашківщині урочисто закрили футбольний сезон З нагоди завершення сезону у Будинку культури с.Соколівка відбувся урочистий захід. На ньому футболістів вітали і дякували за наполегливість, спритність, влучність та волю до перемоги. А ще за те, що завдяки їм і всім спортсменам району процвітає здоровий спосіб життя. Про це «Нова Доба» дізналася з сайту «Черкаський Спорт».

На свято для нагородження завітали керівники Жашківського району – заступник голови Жашківської райдержадміністрації Барабаш Ю.В. та директор ДЮСШ Жашківського району Вовк М.М. Першим до футболістів та тренерів звернувся заступник голови Жашківської районної державної адміністрації Барабаш Ю.В. Він привітав усіх із завершенням сезону, подякував за участь у іграх, за те, що у вільний час тренувалися та грали, показуючи гарний приклад іншим.

Директор ДЮСШ Вовк М.М. нагородив переможців та вручив подарунки.

Грамотами райдержадміністрації та районної ради, медалями, кубками відзначили чемпіонів та володарів кубку Жашківського району. ФК «Сокіл» – перше місце, друге місце посіла команда СК Жашків – 2, третіми стали футболісти ФК «Степ» Жашків.

Хочеться відзначити всю команду ФК «Сокіл» – Дзеціна Володимир – капітан команди, Шевчук А., Степаненко І., Посмітюха А., Милінський Б., Полишвайко С., Міщенко М., Дунда Є., Бурковецький О., Лисак О., Побережець М., Гопаненко С., Півень В., Бондар О., Опанько В., Буцвенко П., Дем’янчука Володимира Васильовича – тренера команди.

Також відзнаки отримали найкращий бомбардир першості – Дзеціна Володимир та найкращий воротар Шевчук Артур.

Керівники району подякували Косенюку О.В., заступнику ПОП «Соколівка» та президенту футбольного клубу «Сокіл», за небайдужість до розвитку футболу, надання спортивного екіпірування, транспорт, командировочні, премії для команди.

Теги: черкаси, черкаська область, футбол, Жашків, нагородження


Черкаси наживо

77-річний пенсіонер-денсер Олександр Ковальчук відкрив клуб танцю. Його учнями стали понад півсотні охочих танцювати. У репертуарі: фокстрот,
Борис Юхно, черкаський журналіст і письменник, у прямому ефірі телеканалу «Прямий» розповів про історію Черкас та власну книгу, присвячену періоду
Поезія оминула цензуру ...
Лев Хмельковський, RSS
На Андрія, у музеї ...
Юлія Вовкодав, RSS
Зоряні війни за гендерною ознакою ...
Владислав Бедринець, RSS
Горішок для мами ...
Юлія Фомічова, RSS
Варто читати старі календарі ...
Лев Хмельковський, RSS
Добро – поряд ...
Анна Сакун, RSS
Філософи... філософствують! ...
Володимир Даник, RSS