ПОЛІТИКА


Новина із категорії: Політика, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У складі постійних депутатських комісій нові зміни

Дата: 23-11-2017, 16:22.

У складі постійних депутатських комісій нові зміни Депутат Черкаської міської ради Олексій Романов віднині працюватиме у складі постійної комісії з питань економічного розвитку, інвестиційної політики, дерегуляції, бюджету, фінансів, тарифів та регуляторної політики. «Нова Доба» про це дізналася в прес-службі Черкаської міської ради.

Натомість його колега Сергій Тищенко - в комісії з питань сприяння децентралізації, розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства, свободи слова та інформації, депутатської діяльності, законності та антикорупційної політики, конфлікту інтересів та контролю за здійсненням публічних закупівель.

Відповідні рішення погодили на сесії більшістю голосів.

Нагадаємо, нині в Черкаській міській раді працює 5 постійних комісій, мета яких - вивчити проекти рішень перед їх винесенням на пленарні засідання.

Теги: черкаси, черкаська область, депутатські комісії, склад, зміни, сесія, міська рада


Черкаси наживо

77-річний пенсіонер-денсер Олександр Ковальчук відкрив клуб танцю. Його учнями стали понад півсотні охочих танцювати. У репертуарі: фокстрот,
Борис Юхно, черкаський журналіст і письменник, у прямому ефірі телеканалу «Прямий» розповів про історію Черкас та власну книгу, присвячену періоду
Поезія оминула цензуру ...
Лев Хмельковський, RSS
На Андрія, у музеї ...
Юлія Вовкодав, RSS
Зоряні війни за гендерною ознакою ...
Владислав Бедринець, RSS
Горішок для мами ...
Юлія Фомічова, RSS
Варто читати старі календарі ...
Лев Хмельковський, RSS
Добро – поряд ...
Анна Сакун, RSS
Філософи... філософствують! ...
Володимир Даник, RSS