Серед учнів ПТНЗ Черкас визначили найсильніших у настільному тенісі

18-19 листопада в м. Черкаси стартували І спортивні ігри серед учнів професійно-технічних навчальних закладів. В І-му виді спортивної програми розігрували нагороди в змаганнях з настільного тенісу. Про це «Нова Доба» дізналася від Департаменту освіти і гуманітарної політики ЧМР.

В особистих змаганнях серед юнаків чемпіоном став Огурцов Ярослав, учень ДНЗ «Черкаський професійний ліцей»
2 місце – Думніч Дмитро, учень ДНЗ «Черкаський професійний ліцей»;
3 місце – Гандзюк Сергій, ДНЗ «Черкаський професійний автодорожній ліцей».

У змаганнях серед дівчаток переможницею стала Бровкіна Валерія ДНЗ «Черкаський професійний ліцей»
2 місце – Скрипачова Даша, ДНЗ «Черкаське вище професійне училище»;
3 місце – Івановська Світлана, ДНЗ «Черкаське вище професійне училище» ім. Г. Ф. Короленка.

В командному заліку в змаганнях серед юнаків та дівчат чемпіонами стали спортсмени ДНЗ «Черкаський професійний ліцей».
2 місце серед дівчат – ДНЗ «Черкаське вище професійне училище»;
3 місце – ДНЗ «Черкаське вище професійне училище» ім. Г. Ф.Короленка;
2 місце серед юнаків – «Черкаське вище професійне училище будівельних технологій»;
3 місце – спортсмени ДНЗ «Черкаський професійний автодорожній ліцей».

У 2018 році спортсмени професійно-технічних закладів виборюватимуть першість з баскетболу (юнаки, дівчата), волейболу (юнаки, дівчата), футзалу (юнаки) та легкої атлетики.