СПОРТ


Новина із категорії: Гордість Черкащини, Спорт

Роздрукувати        Друкована версія

Черкаська спортсменка стала лауреатом Премії Кабінету Міністрів України

Дата: 27-11-2017, 11:03.

Черкаська спортсменка стала лауреатом Премії Кабінету Міністрів України 24 листопада у приміщенні Національного спортивного комплексу «Олімпійський» відбулося урочисте нагородження 20 лауреатів Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України, якою щороку відзначаються молоді люди, досягнення яких сприяють розвитку молодіжних ініціатив на місцевому рівні. Про це «Нова Доба» дізналася з сайту «Чемпіон».

Черкаська спортсменка стала лауреатом Премії Кабінету Міністрів України
До числа кращих потрапила спортсменка Черкащини Анна Тарапата – майстер спорту України з тхеквон-до ВТФ, 14-разова чемпіонка України. Аня створила власну програму з фітнесу з елементами ударної техніки – тайбо. Керівник першого в Україні соціального проекту з надання допомоги та реабілітації жінок, що постраждали від домашнього насильства «Шлях до нової себе».

Теги: черкаси, черкаська область, Анна Тарапата, тайбо, нагорода, міністерство, премія


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o