У Каневі юнаки змагалися у грі в волейбол

Днями у Каневі відбулась відкрита першість з волейболу серед юнаків 2000-2001 р.н. та молодших. Про це «Нова Доба» дізналася з сайту «Чемпіон».

За нагороди змагалися команди відділень волейболу Канівської районної ДЮСШ «Колос» Степанці, Таганча, Ліпляве, Бобриця та команди м. Канів – ДЮСШ-міськво та ЗОШ №1.

На першій стадії змагань, після жеребкування команди грали в підгрупах по коловій системі. Переможці підгруп розіграли 1-2 місця, команди, які посіли другі місця в підгрупах, грали за 3-4 місця, треті команди підгруп грали за 5-6 місця.

Хороший рівень гри показала команда юнаків ДЮСШ-міськво, яка і виборола перше місце у команди Степанці, за 3-4 місця зустрілися команди ліплявського відділення волейболу та спортсменів ЗОШ №1 – з рахунком 2:1 – перемога здобули ліплявці.

За 5-6 місце між собою змагалися команди Бобрицького та Таганчанського відділень.

Переможці здобули медалі та Кубок Першості районної ДЮСШ.